Kalendārs / Rezultāti

Laiks Vieta Turnīrs TV translācija Komanda A Komanda B Rezultāts
2020-02-23 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU) 0:0
2020-02-23 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) VHC Sviesa (LTU) 0:0
2020-02-22 18:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga 0:0
2020-02-22 16:00 Raasik Spordihoone Baltijas līga HC Tallinn (EST) VHC Sviesa (LTU) 0:0
2020-02-22 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Kauņas Granitas (LTU) 0:0
2020-02-02 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Celtnieks Rīga 0:0
2020-02-02 14:15 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Viljandi HC (EST) 0:0
2020-02-01 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga 0:0
2020-02-01 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Viljandi HC (EST) 0:0
2020-02-01 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax ZTR Zaporozhye (UKR) 0:0
2020-02-01 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) HC Tallinn (EST) 0:0
2020-01-13 21:30 Trondheima EURO 2020 Latvija Vācija 0:0
2020-01-13 19:15 Trondheima EURO 2020 Nīderlande Spānija 0:0
2020-01-11 19:15 Trondheima EURO 2020 Spānija Vācija 0:0
2020-01-11 17:00 Trondheima EURO 2020 Latvija Nīderlande 0:0
2020-01-09 21:30 Trondheima EURO 2020 Vācija Nīderlande 0:0
2020-01-09 19:15 Trondheima EURO 2020 Spānija Latvija 0:0
2019-12-22 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils Dobele/Tērvete 0:0
2019-12-21 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori SK Latgols juniori 0:0
2019-12-18 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 0:0
2019-12-15 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 0:0
2019-12-15 15:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 0:0
2019-12-15 15:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Tallinn (EST) 0:0
2019-12-14 19:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 0:0
2019-12-14 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK 0:0
2019-12-14 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils Stopiņu NHK 0:0
2019-12-14 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 0:0
2019-12-14 16:00 ASK, Rīga Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 0:0
2019-12-14 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST) 0:0
2019-12-14 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 0:0
2019-12-14 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils 0:0
2019-12-14 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 0:0
2019-12-08 16:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 27:30
2019-12-07 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Dobeles Tenax 28:36
2019-12-07 17:00 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:25
2019-12-07 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols 26:24
2019-12-07 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils 32:39
2019-12-06 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 39:31
2019-12-06 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 35:31
2019-12-05 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 33:21
2019-12-04 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 41:16
2019-12-01 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 38:22
2019-12-01 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Jūrmalas Sports-2 31:37
2019-12-01 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Tallinn (EST) 23:23
2019-12-01 14:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete SK Latgols juniori 33:29
2019-12-01 14:15 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Kehra (EST) 31:26
2019-12-01 14:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 31:25
2019-12-01 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SK Latgols 23:26
2019-12-01 13:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 39:21
2019-11-30 20:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre SK Latgols 26:29
2019-11-30 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Tallinn (EST) 29:27
2019-11-30 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC Salaspils 26:15
2019-11-30 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Kehra (EST) 23:26
2019-11-30 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Skrīveri/Aizkraukle 14:29
2019-11-30 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:33
2019-11-29 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 30:32
2019-11-28 19:30 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS 36:40
2019-11-27 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 28:42
2019-11-24 18:00 Turda EHF Challenge Cup AHC Potaissa Turda Dobeles Tenax 0:0
2019-11-24 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre 32:32
2019-11-24 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 30:23
2019-11-24 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils Salaspils SS 36:29
2019-11-23 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 32:27
2019-11-23 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele 36:27
2019-11-22 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils 34:39
2019-11-22 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 Celtnieks Rīga 30:60
2019-11-21 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Celtnieks Rīga 31:44
2019-11-17 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT 2000 30:24
2019-11-16 19:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle 25:42
2019-11-16 17:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT 2000 30:31
2019-11-16 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 27:26
2019-11-16 17:00 Dobele EHF Challenge Cup Dobeles Tenax AHC Potaissa Turda 0:0
2019-11-16 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 22:19
2019-11-15 20:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete 26:28
2019-11-15 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 37:32
2019-11-14 19:30 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils 35:48
2019-11-13 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga 26:53
2019-11-11 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RPI-Seniori 29:29
2019-11-10 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle HK Ogre/ONSC 22:26
2019-11-10 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax 28:51
2019-11-10 16:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode 40:20
2019-11-10 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 28:32
2019-11-10 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils 38:33
2019-11-09 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 27:36
2019-11-09 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK 36:17
2019-11-09 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 22:22
2019-11-08 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 43:23
2019-11-06 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre 23:29
2019-11-06 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 43:38
2019-11-03 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU) 36:25
2019-11-03 15:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 27:31
2019-11-03 13:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 19:34
2019-11-03 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols 27:29
2019-11-03 13:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 HK Ogre 21:38
2019-11-03 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils LSPA 30:23
2019-11-02 19:00 Dobele Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Dobeles Tenax 31:28
2019-11-02 18:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU) 27:29
2019-11-02 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga VHC Sviesa (LTU) 33:34
2019-11-02 16:00 SõleSpordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) HC Kehra (EST) 25:27
2019-11-02 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC Jūrmalas Sports-2 19:26
2019-11-02 15:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 SK Latgols 29:28
2019-11-01 20:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 ASK/LSPA 21:27
2019-10-31 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre ASK/LSPA 30:26
2019-10-27 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 19:23
2019-10-27 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 24:30
2019-10-27 16:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete RPI-Seniori 27:24
2019-10-27 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK HK Ogre/ONSC 23:28
2019-10-27 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 35:27
2019-10-26 16:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre HK Vaiņode 30:26
2019-10-26 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 32:29
2019-10-26 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils Ulbroka SK 33:25
2019-10-25 20:30 Luksemburga Pārbaudes spēles Luksemburga Latvija 28:26
2019-10-24 20:30 Luksemburga Pārbaudes spēles Luksemburga Latvija 27:33
2019-10-20 17:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori HK Ogre/ONSC 27:32
2019-10-20 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT 2000 29:21
2019-10-20 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 40:22
2019-10-20 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 32:36
2019-10-20 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 21:31
2019-10-19 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC Dobele/Tērvete 32:23
2019-10-19 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils 32:31
2019-10-19 17:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre MSĢ/LAT 2000 33:22
2019-10-19 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 31:38
2019-10-19 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Ulbroka SK 29:17
2019-10-19 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils 30:34
2019-10-18 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode 36:22
2019-10-18 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 22:32
2019-10-16 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre 35:29
2019-10-15 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 27:20
2019-10-14 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Salaspils 29:26
2019-10-13 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 27:34
2019-10-13 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga 23:36
2019-10-12 17:00 Dobele EHF Challenge Cup Dobeles Tenax HB Dudelange 28:24
2019-10-12 13:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 HK Vaiņode 20:29
2019-10-12 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 31:35
2019-10-11 20:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 Jūrmalas Sports 25:29
2019-10-09 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre 40:22
2019-10-06 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre 23:26
2019-10-06 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils REIR Dobele 30:32
2019-10-06 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 25:27
2019-10-06 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 33:31
2019-10-06 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils RPI-Seniori 25:26
2019-10-05 21:00 LUX EHF Challenge Cup HB Dudelange Dobeles Tenax 24:27
2019-10-05 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode 34:28
2019-10-05 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 21:27
2019-10-05 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2 33:35
2019-10-05 13:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Skrīveri/Aizkraukle 25:23
2019-10-04 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA 44:24
2019-10-03 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Dobele/Tērvete 28:24
2019-09-29 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 26:29
2019-09-29 16:00 Mesikapa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 23:23
2019-09-29 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 31:26
2019-09-29 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga 29:30
2019-09-29 15:00 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 27:22
2019-09-29 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre 30:32
2019-09-28 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 25:26
2019-09-28 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC RPI-Seniori 23:24
2019-09-28 16:00 Mesikapa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 29:31
2019-09-28 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Viljandi HC (EST) 26:17
2019-09-28 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 32:28
2019-09-28 12:30 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) ZTR Zaporozhye (UKR) 32:28
2019-09-22 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT 2000 27:33
2019-09-22 14:00 Uruchye Sports Palace Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:23
2019-09-21 16:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT 2000 38:20
2019-09-21 14:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA 31:13
2019-09-20 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT 2000 41:27
2019-09-19 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Jūrmalas Sports 25:24
2019-09-15 17:00 RTDP Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 38:35
2019-09-15 15:00 RTDP Rīgas čempionāts HK Ogre ASK/LSPA 33:22
2019-09-13 19:30 RTDP Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga HK Ogre 34:27
2019-09-08 17:00 ASK Rīgas čempionāts ASK/LSPA Dobeles Tenax 20:41
2019-09-06 19:30 RTDP Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga ASK/LSPA 45:16
2019-09-06 19:30 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax HK Ogre 39:20
SynotTip
Hertz
Molten
Virši-A
Sporta Centrs
Sporto.lv
Venden
Days Hotel
Balta Tour
Latvijas Valsts Meži
Krio
Live Riga
IBNC
LOK
Rīga
Jekabpils
Salaspils
Auce
Dobele
Inčukalns
Jūrmala
Ludza
Ogre
Olaine
Priekule
Skrīveri
Stopiņi